Klacht: Geen foto’s ontvangen

ebercx op 17 februari 2014 over 1Piece.nl in de categorie Internetshops - bedrukte produkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf 1Piece.nl
Status Open
Datum 17 februari 2014

Een klant heeft eind november 600 foto's besteld via Groupon, inclusief verzendkosten, maar heeft deze tot nu toe niet ontvangen. Ondanks herhaalde communicatie met het bedrijf ontvangt de klant steeds hetzelfde antwoord. De klant overweegt verdere stappen te ondernemen als de situatie niet wordt opgelost.

Mijn Klacht:

Ook ik heb eind november via groupon 600 foto’s besteld en netjes de verzendkosten besteld.
Tot op heden geen foto’s … en telkens hetzelfde mailtje.
Via deze weg nog eens proberen en anders ga ik verder met mijn klacht

Gewenste Oplossing:

Binnen de week een terugbetaling of ontvangst mijn foto's en een commerciële gift. Ik wacht al lang genoeg en moet telkens zelf contact opnemen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 1Piece.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 1Piece.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM