Klacht: Geen bezorging

drukletter op 08 juli 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 8 juli 2014

Een abonnee van het Algemeen Dagblad heeft geklaagd over het uitblijven van de krant op een belangrijke wedstrijddag. De klant vindt het onacceptabel dat er geen bezorging heeft plaatsgevonden en voelt zich niet goed bediend, vooral omdat de krant na de abonnementsperiode met één dag is verlengd.

Mijn Klacht:

Op deze dag waarop de halve finale voetbal wordt gespeeld is er geen krant bezorgd. Zeer kwalijk. Ik krijg de krant na mijn abb. tijd 1 dag langer. Hiep hoi. Slechte beurt AD.

Gewenste Oplossing:

Gewoon zo snel mogelijk nabezorgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM