Klacht: Gamma Kunststof panelen Lambris en PVC

mariekevanderbijl op 16 februari 2013 over Gamma in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gamma
Categorie Bouwmarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 16 februari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er zat een niet te verwijderen sticker in de verpakking op 1 paneel. Er zit kleurverschil in de verschillende verpakkingen terwijl dat volgens de verkoper niet het geval zou zijn. Er is 1 verkeerde kant strip meeverkocht waar we dus niets aan hebben. De veer is van alle planken beschadigd/vervormd zodat ze alleen met veel moeite in elkaar schuiven. Voor de prijs geen kwaliteit gekregen.

Gewenste Oplossing:

Hele zooi terugnemen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gamma nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM