Mijn Klacht:
Koffer gekocht bij gamma op 27/12/13 naam DuraLock FDS 15 K
Gevuld met waardevolle documenten en financiële zaken,
Op 29/03/14 proberen open te krijgen,lukte niet
Naar Gamma om hulp.
Baliehulp riep chef.
Men zocht documentatie.
Chef kwam met bericht dat ondergetekende het koffer zelf moest openbreken ,koffer leegmaken,en dan zou gamma het opsturen .
Er ontstond een korte discussie om het hoe en waarom,met als resultaat dat gamma mij een slijpschijf aanbood om de stalen pennen zelf door te slijpen.
Heb meegedeeld 2 linkerhanden te hebben en nooit met dat soort apparatuur gewerkt te hebben.
Gevraagd of niemand van hun dit kon doen in het bijzijn van mezelf om ongelukken te voorkomen.
En nu komt de service en klantvriendelijkheid.
Nee dat doen we niet we blijven bij ons voorstel.
Heb toen de chef bedankt voor zijn service het koffer gepakt en weggegaan.
Het gevolg hiervan is dat zaken met papieren die in het koffer niet afgewerkt kunnen worden wat voor mij ook nog eens financiële gevolgen heeft.
Dit alles speelde zich af voor de balie waar klanten hoofdschuddend bij stonden om het onbegrip en service en klantvriendelijkheid van leidinggevende.
Gewenste Oplossing:
Heel simpel wanneer een medewerker achter de service balie de pennen doorslijpt ,zodat het koffer geopend kan worden en ondergetekende zijn spullen er uit kan halen.
Het koffer opgestuurd wordt naar Dura Lock
Ondergetekende een vervangend of nieuw koffer krijgt.
De leidinggevende een koude douche geeft in termen van het programma Kassa. Eigenlijk heel simpel en zou een stuk spanning en naam bederving van Gamma voorkomen hebben
Daarna het koffer opsturen naar leverancier Duralock.
Het liefst niet in het bijzijn van de voornoemde leidinggevende.
In feite verdient hij een koude douche.

