Klacht: Medewerker/filiaalleider vestiging Weimarstraat Den Haag

danny1977gulick op 10 mei 2015 over Gall & Gall in de categorie Slijterij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Slijterij
Status Open
Datum 10 mei 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen vrijdag heb ik een aankoop gedaan bij een Gall-Gall filiaal aan de Weimarstraat in Den Haag.
Ik heb al vaker een aankoop in dit filiaal gedaan en toen viel me al op dat de filiaalleider (deze pers. is bijna de gehele week aanwezig in de winkel dus neem aan dat het de filiaalleider is) erg kortaf en onvriendelijk was.
Nu was voor mij afgelopen vrijdag 8 mei de druppel toen ik met mijn vrouw dit filiaal binnen liep om een cadeau te kopen en af te rekenen.
Ik vroeg of er een verpakking aanwezig was waar je verschillende flessen bier in kan doen en hij wees in een hoek van de winkel waar deze moesten liggen. Na dat ik de bierflessen had gevonden kon ik deze verpakking niet zien dus gaf ik ook aan bij de kassa. Vervolgens pakte hij er 1 en dat ging al niet van harte. Vervolgens vroeg ik netjes of het misschien mogelijk was een soort van cadeaufolie erom heen te doen ik kreeg een heel brutaal antwoord van ” ik ben toch nog bezig” ik zeg ik mag het toch wel vragen,hoef je niet zo te reageren. Is toch niet normaal zo’n reactie.
Vroeg me af of er meerdere klachten over dit filiaal zijn en vind ook dat het hoofdkantoor hiervan op de hoogte mag zijn want is niet klantvriendelijk.

Gewenste Oplossing:

Ik vind dat deze "manager" er wel op aangesproken mag worden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gall & Gall

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gall & Gall nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door danny1977gulick
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM