Klacht: Mouwen en onderkant polo krult om

Gea wind op 15 april 2018 over Gaastra in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Gaastra
Categorie Mode
Status Open
Datum 15 april 2018

Een klant heeft in de zomer van 2017 een heren polo van Gaastra gekocht, maar constateert dat de mouwen en de onderkant van de polo na het dragen omkrullen, ondanks dat het kledingstuk goed gewassen en gestreken is. De klant vindt dit onacceptabel en noemt het een onaantrekkelijk uiterlijk.

Mijn Klacht:

Ik heb verleden jaar zomer 2017 bij Schirm in Lemmer een heren polo gekocht. Er zit geen model in. Uitgewasen en de mouwen en onderkant goed gestreken. En toch na even dragen krult onderkan en mouwen weer om. Geen gezicht.

Gewenste Oplossing:

Iets van een waardebon

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM