Klachtenbrief voor Fruugo
Onderwerp: Klacht - 5s Protocol 24v 36v 48v LCD C600 Grote 4 Inch Groot Scherm Elektrische Fiets Display Met Waterdichte Con
[Datum]
Aan:
Klantenservice Fruugo
[Bedrijfsadres]
Geachte heer/mevrouw,
Met verwijzing naar het artikel waarvoor ik een bestelling heb geplaatst op uw website, wil ik u graag mijn ongenoegen uiten over het feit dat het product niet in nieuwe staat was en op deze grond mijn rechten als consument te behouden volgens de wettelijke regelgeving.
Het artikel dat ik heb besteld, is het 5s Protocol 24v 36v 48v LCD C600 Grote 4 Inch Groot Scherm Elektrische Fiets Display Met Waterdichte Con, met twee bestellingen, elk tegen een prijs van € 64,00. Het product was echter in een slechte staat en niet zoals beschreven op uw website.
Deze situatie is onaanvaardbaar en aangezien dit product niet voldoet aan mijn verwachtingen, baseer ik mijn klacht op de regels van Wet Koop op Afstand, meer specifiek Artikel 6:230m van het Nederlands Burgerlijk Wetboek. Volgens deze wet heb ik het recht om een product te retourneren binnen 14 dagen na ontvangst van het product zonder opgave van reden.
Ik verzoek u vriendelijk om een volledige terugbetaling van € 128,00 op mijn oorspronkelijke betaalmethode. Mocht u ervoor kiezen om dit verzoek niet in behandeling te nemen, will ik u er graag op wijzen dat ik het recht heb om verdere juridische stappen te ondernemen.
Ik kijk uit naar uw spoedige reactie op deze kwestie.
Met vriendelijke groet,
[Uw Naam]
[Uw Adres]
[Uw Postcode en Woonplaats]
[Uw Emailadres]
[Uw Telefoonnummer]
