Klacht: Gekocht maar geen bevestigingsmail

Jovanni010 op 06 oktober 2023 over Foot Locker in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 6 oktober 2023

Een klant van Foot Locker heeft online een aankoop gedaan, maar ontving geen bevestigingsmail, ondanks dat het bedrag van zijn rekening is afgeschreven. Bij het terugkeren naar de website bleek er een foutmelding te zijn. De klant heeft contact opgenomen met de klantenservice, maar is ontevreden over de lange wachttijd voor een oplossing.

Mijn Klacht:

Ik had iets gekocht online en er was geld van mijn rekening af gegaan, maar ik kreeg helemaal geen mail dat ik het product heb gekocht en toen ik terug ging naar de website zag ik dat er stond dat er een error was. Dus ik weet nou niet wat ik moet doen en hun hebben mijn geld. Ik heb hun al gemaild, maar ze zeggen dat ze naar de situatie gaan kijken. Konden ze er niet gelijk naar kijken ipv. mij zo lang laten wachten!

Gewenste Oplossing:

Dat mijn product naar mij word toegestuurd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Foot Locker

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Foot Locker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jovanni010
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM