Klacht: Order geannuleerd maar geen geld terug

Kortekaasje op 16 augustus 2025 over Fonq in de categorie Online Woonwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Fonq has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Fonq
Categorie Online Woonwinkels
Status Open
Datum 16 augustus 2025

Een klant van Fonq heeft zijn order geannuleerd na een gebrek aan communicatie over een vertraging. Ondanks de belofte dat het geld binnen 10 werkdagen zou worden teruggestort, heeft de klant nog steeds geen terugbetaling ontvangen en overweegt juridische stappen. De klant geeft aan dat dit de eerste en laatste keer is dat hij bij Fonq bestelt.

Mijn Klacht:

Na een vertraging die niet werd gecommuniceerd heb ik op aanraden van Fonq mijn order geannuleerd. Vervolgens moest dat goedgekeurd worden, na daar een pittige mail op gestuurd te hebben werd mijn order geannuleerd en zou ik mijn geld binnen 10 werkdagen terugkrijgen. Ook dat gebeurt niet. Geen communicatie, geen geld terug. Nu gedreigd met rechtsbijstand, hopelijk werkt dat. Eerste en laatste keer dat ik besteld heb bij Fonq.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug. Ik heb betaald voor iets wat niet geleverd is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 maanden geleden - Ik heb een email gestuurd naar Fonq over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Kortekaasje
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM