Klacht: 32 mei besteld en nog niks binnen!

AA op 05 augustus 2020 over Fonq in de categorie Online Woonwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Fonq has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Fonq
Categorie Online Woonwinkels
Status Open
Datum 5 augustus 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

44170952 order nr.
Beste meneer mevrouw,
Ik heb 31 mei 2 mokken besteld bij jullie, leuk voor mijn moeder voor moederdag dacht ik nog maar ik heb ze nog steeds niet binnen. Ik heb al een aantal keer contact gezocht met jullie en steefs kreeg ik het antwoord sorry we weten niet hoe het kan we gaan het zsm regelen. Nu kom ik terug van mijn vakantie en had op z’n minst verwacht dat ik de mokken eindelijk in huis zou hebben maar tot mijn spijt niet.
Jammer dat ik daar zo slecht over gecommuniceerd wordt.
Wanneer kan ik ze verwachten, moederdag volgend jaar? Ik bedenk me volgende keer 2 X voordat ik wat bestel bij jullie…..

Groeten, Hannah

Gewenste Oplossing:

Ik ben zeer ontevreden

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fonq

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fonq nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door AA
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM