Mijn Klacht:
Dit kreeg ik van Oxxio en dat kan onmogelijk kloppen. Had ook nog nooit van Focum gehoord en aangezien ik al 24 jaar op mijn huidige adres woon en ons inkomen tusse 1,5 en 2x modaal ligt, ik nergens ‘achterloop’ snap ik de reactie van Oxxio totaal niet:
Beste Kor,
Nieuwe klanten verwelkomen we natuurlijk graag bij Oxxio. Om onze diensten supervoordelig te kunnen leveren, moeten de nota’s die we versturen netjes worden betaald. Daarom toetsen we de kredietwaardigheid van iedereen die zich aanmeldt voor Internet, TV Bellen.
We kunnen geen overeenkomst met je aangaan
Aan de hand van de door jou verstrekte persoonsgegevens hebben we je verwachte betaalgedrag laten beoordelen door FOCUM. Hieruit blijkt dat je een verhoogd risicoprofiel hebt. Daarom kunnen we helaas geen overeenkomst met je aangaan voor Internet TV.
Inzageverzoek
Komt het oordeel van FOCUM als een totale verrassing? Dan kun je bij hen een inzageverzoek doen. Wij mogen dit niet voor je doen, aangezien het om privacygevoelige informatie gaat.
Gewenste Oplossing:
Wanneer Focum mij volledig schrapt uit haar bestand en als mogelijke risicofactor!


