Klacht: Gebeld door incassobureau namens FlyAway

Alex Jonker op 30 april 2018 over Fly Away Reizen in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 30 april 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben vandaag om 16:30 uur gebeld door een incassobureau die namens FlyAway zou optreden. Volgens de persoon aan de telefoon hebben wij een openstaande rekening en hebben wij nooit gereageerd op de door hun (Fly Away) verstuurde mails. Ik vroeg de persoon naar welk mailadres die mails zijn verstuurd, maar daar gaf hij geen antwoord op en zei dat dat door een collega was gedaan. Dit kon hij niet inzien. Dat vond ik heel erg vreemd en toen hij er verder niet op in wilde gaan, heb ik opgehangen.

Gewenste Oplossing:

Dat er een duidelijke brief komt per post, waarin staat wanneer en naar wie de mail is verstuurd (e-mailadres)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fly Away Reizen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fly Away Reizen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM