Klacht: Voucher aan vragen

Willy Toebak op 14 november 2022 over Flixbus in de categorie Busreizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Flixbus
Categorie Busreizen
Status Open
Datum 14 november 2022

Een klant heeft moeite met het aanvragen van een voucher voor een geannuleerde reis op 19 oktober. Ondanks herhaaldelijke pogingen lukt het niet om het juiste ticketnummer te achterhalen, en de klant vermoedt dat taalbarrières een rol spelen in het proces.

Mijn Klacht:

De reis van 19 oktober kan niet door gaan.. Ben al weken wezig om voor dat bedrag ň voucher te regelen… Maar elkex klopt het ticket nr niet…. Ik ken geen engels dus mischien is dat het probleem
Vr gr willy toebak

Gewenste Oplossing:

Voucher

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Flixbus

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Flixbus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Willy Toebak
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM