Mijn Klacht:
Goeiedag,
We waren gisteren op tijd bij de bus om 23:15 bij Amsterdam Sloterdijk de ticket scanner liet ons niet binnen hij zei “we hebben paspoort nodig om te reizen”. Maar ik er staat duidelijk in de wet je mag met ID reizen door heel Europa en we hadden het na gevraagd bij de gemeente. We vonden het heel raar we willen onze geld terug en klacht in dienen aan die ticket scanner
Want we hadden net gebeld de gemeente heeft ons duidelijk gemaakt dat we klacht in moeten dienen. Dit is een grote fout en probleem het kan niet ons geld is weg de bus is weg voor niks ik eis mijn geld terug.
Gewenste Oplossing:
Als ik mijn geld terug krijg en weer mag boeken het is niet mijn fout het ligt duidelijk aan de ticket scanner dus aan jullie dit is onzin.

