Klacht: geld/incasso afgeschreven

simonlostop op 27 november 2022 over FlirterigeDates in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 27 november 2022

Een gebruiker heeft zich, na een dronken actie, ingeschreven voor FlirterigeDates en ontdekte later dat hij automatisch lid was geworden van een tweede datingsite zonder hiervan op de hoogte te zijn. Na veel telefoontjes is het hem gelukt om beide lidmaatschappen op te zeggen. Hij wil anderen helpen om dezelfde situatie te vermijden.

Mijn Klacht:

ook bij mij na een dronken actie ingeschreven voor flirterige dates, naderhad opgezegd telefonisch bleek dat er tijdens inschrijven bij flirterige dates je automatisch lid wordt gemaakt voor een tweede site waarvan je niks afweet, uiteindelijk via novalnet ag website en de codes van afschrijvingen kunnen vinden welke site dit was, na vele telefoontjes uiteindeijk beide op kunnen zeggen.

ik wil graag anderen ook helpen hier vanaf te komen,
[email protected]
simondejong93 APENSTAARTJE live PUNT nl

Gewenste Oplossing:

anderen helpen hievan af te komen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over FlirterigeDates

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over FlirterigeDates nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door simonlostop
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM