Mijn Klacht:
Woon sinds maart dit jaar in Frankrijk. Kennis heeft ons post nagestuurd dat op mijn nederlandse adres is aangekomen. Heb een adres in Nederland en heb daar een aanmaning ontvangen over fakturen waarvan ik de goederen niet heb besteld noch ontvangen. DE aanmaning is gedateerd 15/8/2014 en is door mij in Frankrijk ontvangen op 20 sept 2014. De ontvangst van goederen kan ik niet bevestigen omdat ik in het buitenland woon.
Ik heb niets besteld, wil niets bestellen en wil niets met Flexifront te maken hebben.
Bovenstaande geldt eveneens voor mijn partner.
Het betreft de klantnummers 53093510757 t.n.v. J van Kuilenburg
en 52898395067 tnv D W van Donselaar
Gaarne onze gegevens uit klantenbestand verwijderen en alle overige acties staken. Mocht ik bij terugkomst in NL te eniger tijd toch pakjes vinden, dan zal ik ze ongeopend retourneren aan afzender.
D W van Donselaar
J van Kuiklenburg
Heiligestraat 7
4001DJ Tiel
Gewenste Oplossing:
Ala alle acties zijn ingetrokken, en onze gegevens uit hun bestanden zijn verwijderd en ik van Flexifront daarvan een bevestiging krijg.

