Klacht: fles bij de naad gescheurd

annette wiering op 23 februari 2016 over Difrax in de categorie Kinderen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Difrax
Categorie Kinderen
Status In behandeling
Datum 23 februari 2016

Een consument meldt dat een roze Difrax-fles, ontworpen met een uitsparing voor kinderen om deze gemakkelijker vast te houden, lekt door een scheur bij de naad waar de hoeveelheid vloeistof kan worden afgelezen. De klacht is ingediend omdat het product niet naar behoren functioneert.

Mijn Klacht:

Wij hebben een roze difrax fles met uitsparing zodat de kindjes de fles gemakkelijker zelf kan vasthouden echter is deze fles nu lek er is een scheur ontstaan bij de naad waar je hoeveelheid vloeistof kunt aflezen

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik een vervangende fles willen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Difrax in behandeling genomen

Bericht van

10 jaren geleden - Zou u zo vriendelijk willen zijn om uw klacht via het kontaktformulier op onze website in te dienen. Dan zoeken wij een passende oplossing! Difrax Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM