Klacht: meer geld afgeschreven dan wat er op de bon staat

damilevi5 op 02 september 2020 over Firezone in de categorie Tankstations

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Firezone has been notified of this complaint
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Firezone
Categorie Tankstations
Status Open
Datum 2 september 2020

Een klant van Firezone heeft op 21 juli 2020 getankt voor 58,21 euro, maar er is 74,00 euro van de bankrekening afgeschreven. Ondanks het indienen van een klacht per e-mail, heeft de klant geen reactie ontvangen en overweegt niet meer bij Firezone te tanken.

Mijn Klacht:

Wij hebben op 21-7-2020 getankt bij Firezone voor 58.21 euro en er is 74.00 euro van de bank gehouden ik heb de bon nog en de datum klopt maar wij tanken al jaren bij Firezone en hebben dit nog nooit meegemaakt en ik heb een klacht per mail ingediend en daar wordt niet op gereageerd.
Ik ga hier dus nooit meer tanken

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik mijn geld terug krijg ik heb de bon nog bewaard

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Firezone over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door damilevi5
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM