Klacht: file op hemelvaartdag vanuit enkhuizen

zilver1957 op 30 mei 2019 over outlet Bataviastad in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Mode
Status Open
Datum 30 mei 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het is toch te zot voor woorden , dat je pas komt te staan op de Dijk omdat het verkeer vanuit Bataviastad voor dusdanige verkeersopstoppingen zorgt dat wij 2 uur hebben stilgestaan, langzaam gereden totdat we uiteindelijk bij de rotonde kwamen en zagen wat het probleem veroorzaakte ????
Slechte reklame voor Bataviastad.

Gewenste Oplossing:

Wellicht een idee om ook een aantal verkeersregelaars bij de rotonde te plaatsen en niet alleen bij de brug..........???!!!!

Wat een droefenis op Hemelvaartdag......

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over outlet Bataviastad

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over outlet Bataviastad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM