Klacht: internet oplichting

user-1445554 op 16 juni 2018 over Fiets-navigatie-shop.nl in de categorie Internetshops - Fietsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 16 juni 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Fietsnavigatieshop heeft een website waarop zij fietsaccessoires verkopen.
Ik heb daar online op 15 mei een fietsnavigatie besteld mio cyclo voor een bedrag van € 162,45 Het product is niet geleverd. Mails zijn niet beantwoord en 2 telefoongesprekken gaf als informatie dat het product niet op voorraad was en tenslotte niet leverbaar; het geld zou worden teruggestort.
De telefoon is nu geblokkeerd en op de website hanteren zij ten onrechte het keurmerk van de stichting webshop keurmerk.
Bovendien is hun banknummer NL48DEUT0319887774 gemeld als gebruikt voor fraude en oplichting en bekend bij politie en meldnu.nl

Gewenste Oplossing:

als ik het product krijg of mijn geld terug ontvang

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fiets-navigatie-shop.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM