Mijn Klacht:
Wij hebben in augustus 2022 een Bikkell Ibee Vida gekocht.
Eigenlijk viel de fiets al vanaf begin af aan tegen, het fietsen zelf was prima maar bij het remmen schoot de fiets door. Dit heeft enkele malen voor een zeer onveilige situatie bij het stoplicht gezorgd, omdat de fiets door wilde rijden terwijl dat niet moest. Wij hebben hierover contact gehad met de fietsenmaker waar de fiets gekocht was, maar deze gaf aan dat dit hoorde.
Resultaat is dat er al anderhalf jaar een fiets in de schuur staat, waar we een behoorlijk bedrag voor betaald hebben (2.250 Euro!), en welke we amper durven te gebruiken. Het heerlijke gevoel wat we hadden op onze oude bikkel heeft plaatsgemaakt voor een gevoel van onveiligheid.
Wij hebben recentelijk met 2 andere erkende fietsenmakers gesproken, en op andere fietsen een testrit gemaakt waar van dit probleem totaal geen sprake was. De fietsenmakers gaven aan dat bij onze Bikkel fiets wel een rotatiesensor aanwezig was, maar geen kracht sensor en dat fietsen op een dergelijke fiets eigenlijk onverantwoord is!
Wij zouden daarom graag samen met Bikkel naar een oplossing kijken.
Gewenste Oplossing:
Geld terug

