Klacht: Stank uit hoofdbord en elektrisch bed valt bijna uit elkaar

Elhoucine op 15 januari 2019 over Fabrieksboxsprings.nl. in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 15 januari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb in juni 2017 een elektrisch bed online gekocht. Er kwam al die tijd een stank bij dat bed vandaan, maar dacht dat dat wel over zou gaan omdat het bed nog nieuw was, al vanaf dag nr 1 sliep ik slecht erin omdat dat bed niet goed in elkaar is gemonteerd, de jongens die het bed hadden geleverd deden er 15 min over, en ik vroeg nog is het wel goed in elkaar gezet? Ja hoor was het antw. En nu al anderhalf jaar lang is het gewoon vechten met dat rotbed. Dat bed zit gewoon niet goed vast, als we erin slapen dan komt er een grote gat tussenin, waardoor wij naar het midden zakken. De scharnieren vallen eruit, als we het bed omhoog zetten, en daarna het weer op de normale stand wil zetten blijft ie haken. En dan wil ik het niet over de stank hebben die uit dat hoofdbord komt! Ik slaap nu op de bank in mijn woonkamer. Ik vind het schandalig dat de klantenservice per mail er onderuit proberen te komen! Ze horen netjes met een oplossing te komen, het is geen produkt van 1 euro wat ik heb ingekocht. Het is een bed t.w.v 1150 euro. Dan verwacht ik tenminste dat ze een goede service verlenen!

Gewenste Oplossing:

1)Nieuw bed of

2) Hoofdbord vervangen i.v.m. de stank en het bed opnieuw monteren

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fabrieksboxsprings.nl.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fabrieksboxsprings.nl. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM