Mijn Klacht:
Op 28022020 kocht ik een multifocale bril bij Eyelove. Ongeveer half maart kon ik mijn bril gaan passen. Het was een teleurstelling om te zien dat het brilglas aan één zijde niet goed in het montuur zat. Toen ik dit aan de verkoopster melde gaf ze aan dat dit waarschijnlijk te wijten was aan de sterkte van het glas. Ik heb haar toen laten weten dat dit niet klopt want het glas dat eruit steekt (links) heeft minder sterkte dan het glas rechts. Toen gaf ze aan dat de opticien dit dan maar moest nakijken. Hij zou twee dagen later komen. Tot 24 maart geen enkel bericht ontvangen. Toen belde men eindelijk. Ik dacht dat men ging zeggen dat ik de bril mocht afhalen, maar neen hoor. Men vroeg me wat er eigenlijk weer fout was met mijn bril. Ze waren dit vergeten en hadden dit duidelijk ook nergens genoteerd. In de namiddag zou de opticien komen om de bril te controleren. Namiddag belt men terug dat de opticien toch niet zal komen en dat het een andere datum wordt maar wanneer wist men niet.
Uiteindelijk mocht ik mijn bril op 15 april gaan afhalen. De opticien had hem nagekeken en hij was hersteld. Bij het passen van de bril was het duidelijk dat er NIETS aan de bril gedaan was. Het glas stak er noch uit zoals voorheen. Moet ik zo lang wachten om vast te stellen dat er uiteindelijk niets met de bril gedaan is??
Volgens de verkoopster had de opticien gezegd dat dit kwam door de stand van mijn ogen. Hoezo mijn ogen?? Bij het meten van mijn ogen is hier geen enkele opmerking over gemaakt. Als deze glazen niet in het montuur passen waarom wordt dit dan niet gemeld als de meting gebeurt?? Waarom vraagt men een extra kost (die ik betaald heb) voor dunne glazen als dit glas dan uiteindelijk uit het montuur steekt? Waarom zit het rechter glas wel perfect in het montuur? Waaron heb ik bij aankoop van mijn vorige brillen (eyesandmore, pearl, hans anders, withofs, ….) hiermee nooit problemen gehad en bij eyelove wel?
Allemaal vragen die de verkoopster en ook de opticien (telefonisch) niet kon beantwoorden. Ze gaf dan maar aan dat ik een klacht moest formuleren op het emailadres van de klantenservice van Eyelove. Hier zou dan gevolg aan gegeven worden.
Dit heb dan ook gedaan maar zoals ik al kon vermoeden heb ik tot op heden nog NIETS vernomen ! Bij Eyelove reageren ze enkel op goede recensies. Ik vraag met trouwens af of deze op hun website wel echt zijn want hier zijn enkel goede recensies te lezen. Dit kan ik moeilijk geloven.
Gewenste Oplossing:
Als de glazen in een ander montuur geplaatst wordt dat wel past of als mijn bril terugbetaald wordt.

