Klacht: ZOEK NIEUWE BEZORGERS

BozeCC op 08 november 2022 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Extra@home has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 november 2022
Reactie van het bedrijf:

Beste C Ciani, Bedankt voor jouw melding. Je geeft aan dat onze bezorger niet bij jou langs is geweest en je hierdoor jouw goederen niet op tijd hebt ontvangen. Ik kan me goed voorstellen dat je hier melding van maakt....

Bedrijf Extra@home
Status Opgelost
Datum 8 november 2022

Een klant heeft extra betaald voor een spoedlevering, maar ontving de bestelling niet op de afgesproken dag. Volgens de klant heeft de bezorger, die beweerde te hebben gebeld en langs te zijn geweest, gelogen, aangezien er geen contact heeft plaatsgevonden. De klant adviseert om via een Belgisch telefoonnummer contact op te nemen met de Nederlandse afdeling, omdat de online communicatie als onvoldoende wordt ervaren.

Mijn Klacht:

k heb extra betaald (20 euro boven op reguliere verzending, belachelijk) om de levering met spoed UITERLIJK vandaag binnen te krijgen.

Tijdens contact met Extra @ home werd verteld dat chauffeur (Bart) zou zijn langs geweest en mij zelfs had gebeld. Dit is niet het geval. De bezorger is absoluut niet langgewenst (camera van de straatkant teruggekeken) en heeft ook niet gebeld!

Deze chauffeur heeft allereerst gelogen over dat hij zou hebben gebeld en hij is dus helemaal niet langs geweest en dacht ik ga lekker op tijd naar huis rijden. Zoek een andere baan als je geen zin hebt om je werk te doen!!!!!!!

TIP: Bel via het Belgische telefoonnummer en vraag de Nederlandse afdeling want online doen ze alsof NL alleen via whatsapp te bereiken is. Ook erg slecht!

Gewenste Oplossing:

Terugbetaling van de verzendkosten

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Extra@home

Heeft op 09 november 2022 om 16:13 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door BozeCC
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM