Mijn Klacht:
Boxspring zou bezorgd worden op vrijdag 27 mei, vakantiedag genomen omdat mijn vriend long-covid heeft en dit niet kan ontvangen zonder hulp.
Smorgens kregen we bericht dat het onvindbaar was. Weer wat later staat er dat er niemand thuis was, dat is onmogelijk gezien de situatie.
Later die dag kregen we bericht dat de boxspring zaterdag 28 mei geleverd zou worden. Wederom een vakantiedag genomen hiervoor en wederom is het onvindbaar volgens bericht wat we vanochtend kregen.
Op WhatsApp wordt niet gereageerd dus Postnl gebeld. Deze geeft aan dat Extra@home onbereikbaar is en dat zij zelden tot nooit reageren op WhatsApp. Dit terwijl zij alleen via WhatsApp te bereiken zijn.
Ondertussen slapen wij sinds donderdag op een matras, op de grond. Vanwege ruimte gebrek het oude bed al afgebroken. Dat is voor een long-covid patiënt geen pretje.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden wanneer de boxspring vandaag nog geleverd kan worden ivm de gezondheid van mijn vriend maar ook omdat ik geen vakantiedagen kan blijven opnemen.

