Klacht: Afspraken nakomen ho maar

celinem op 10 juni 2020 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Extra@home has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 juni 2020
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Markus, Onze excuses dat wij uw zending niet tijdig bij u hebben kunnen bezorgen. Ik kan mij goed voorstellen dat u hier ontevreden over bent. Ik ga hieronder graag in op uw klacht Wij hadden u bestelling is...

Bedrijf Extra@home
Status Opgelost
Datum 10 juni 2020

Een klant van Extra@home heeft meerdere problemen ervaren met de levering van haar pakket. Na het maken van afspraken en het nemen van een vrije dag om thuis te zijn, werd ze uiteindelijk geïnformeerd dat haar zending nog in België was en later dat de vrachtwagen vol was, waardoor haar pakket niet kon worden geleverd. Na verschillende pogingen om contact op te nemen, heeft ze een nieuwe afspraak gemaakt, maar ook deze verliep niet zoals gepland.

Mijn Klacht:

ik kreeg 27-5 een mail wanneer mijn pakket geleverd kon worden, ik ben op maandag vrij dus zei 1-6 door pinksteren kon dat niet dus ik zei prima doe maar die week erop. antwoord: dat kan niet mevrouw het pakket mag maximaal 5 dagen bij ons staan dus ik heb de vrijdag VRIJ genomen om er te zijn en kreeg de track and trace wordt ik in de middag gebeld dat mij zending nog in Belgie staat en dus niet uitgeleverd wordt. vervolgens wordt ik niet meer gebeld voor een afspraak dus ga zelf wel bellen uiteindelijk kreeg ik iemand te pakken en een nieuwe afspraak gemaakt voor 8-6 kreeg wederom een track and trace tussen 10.00 en 13.00 na 14.30 nog niemand gezien dus weer bellen bleek de vrachtwagen te vol dus mijn pakket kon niet mee… toen heb ik aangegeven dat er dan iedere werkdag na 18.00 geleverd kan worden, dit was geen enkel probleem zeiden ze staat vervolgens gister om 16.30 een bode aan deur… ja dan ben ik op mijn werk, weer bellen en ja hoor morgen zou het goed gaan nu wordt ik net gebeld dat ze er over een half uur zijn maar ik ben nog steeds op het werk. lekker geregeld en wat een drama comminucatie.. HIER BETAAL JE DUS 100 EURO VERZENDKOSTEN VOOR…….

Gewenste Oplossing:

geef mijn transportkosten maar terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Extra@home

Heeft op 11 juni 2020 om 16:58 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Markus,

Onze excuses dat wij uw zending niet tijdig bij u hebben kunnen bezorgen. Ik kan mij goed voorstellen dat u hier ontevreden over bent. Ik ga hieronder graag in op uw klacht

Wij hadden u bestelling is op een verkeerd depot aangeleverd waardoor wij deze niet bij u konden bezorgen, deze zal eerst naar het juiste worden afgestuurd om een nieuwe afspraak te maken. Er is een nieuwe afspraak gemaakt voor bezorging helaas kon deze door logistiek probleem niet mee met de bezorger. Er is nog gekeken of er nog een mogelijkheid was om deze met een ander route mee te laten gaan, dit is uiteindelijk niet gelukt.
Er is een afspraak gemaakt u heeft aangeven dat u na 18:00 aanwezig bent er is een verzoek bij de planning gemaakt om hiermee rekening mee te houden. Jammer is het niet gelukt en is de bezorger bij u geweest voor 18:00. Er is uiteindelijk op 10-6 bij u geleverd.
Algemeen is het niet mogelijk om een tijd of dagdeel af te spreken voor levering. U ontvangt een tijdvak waarin bezorgd wordt.
U geeft verder aan graag een vergoeding te willen ontvangen. Hiervoor verwijs ik u naar de leverancier Deze neemt met u door in welke vorm en mate u een tegemoetkoming kunt krijgen. Zij claimen dit vervolgens bij ons.

Onze excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,
Extra@Home

Alle klachten die gemeld zijn door celinem
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM