Mijn Klacht:
Onlangs heb ik online een jeans besteld bij Expresso (kleding). Deze heb ik enkele keren gedragen en gewassen, maar helaas kwam er een scheur in.
Ik bestel overigens vaker kleding bij Expresso wat prima in orde is. Ook had ik dezelfde jeans in het zwart al eerder besteld en die is nog steeds prima.
Een maand geleden heb ik expresso hierover een email gestuurd, maar hoorde niets. In de tussentijd heb ik nog 2 keer gemaild en een keer gebeld, maar het blijft stil.
Op de website van Expresso staat overigens dit vermeld:
Als er binnen 2 maanden na aankoop een defect aan de artikelen optreedt, kun je via Expresso.nl een beroep doen op de garantieregeling. Om een beroep te doen op deze garantieregeling, dien je de volgende stappen te doorlopen:
1.Stuur direct na constatering van het defect je verzoek met foto’s van het defecte artikel naar: [email protected] Of bel onze klantenservice: 0900-0400321 (€0.15 p/min) op maandag t/m vrijdag van 09.00 – 17.00 uur,
2. Vermeld je ordernummer.
3. Je ontvangt z.s.m maar uiterlijk binnen 14 dagen een reactie.
Helaas heb ik dus helemaal niets vernomen. Na mijn telefoontje is er bevestigd dat mijn eerste email was binnengekomen, maar verder niets. Ik was er overigens direct bij, dus zeker binnen de twee maanden.
Gewenste Oplossing:
Mijn geld terug.
