Klacht: Ecluton mount blanca en ibiza tegels

Mart verburg op 23 augustus 2022 over Excluton in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Excluton
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 23 augustus 2022

Een klant heeft in 2020 35m2 Noviton Mount Blanca en Ibiza tegels aangeschaft en laten leggen, maar in 2021 begon de coating van de Mount Blanca tegels al los te laten. Na het ontvangen van 8 nieuwe tegels van Excluton, vertoonde de toplaag van deze tegels binnen enkele maanden ook schade.

Mijn Klacht:

In 2020 35m2 noviton mount blanca en ibiza tegels gekocht en laten leggen door een stratenmaker.
Echter het jaar erop 2021 ging bij de mount blanca de coating al loslaten.
Heb van exluton 8 nieuwe gekregen echter bij deze ging zelfs de toplaag binnen enkele maanden al kapot.

Gewenste Oplossing:

Een financiële vergoeding zodat we de tegels kunnen vervangen door een soort net keramische bovenlaag.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Excluton

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Excluton nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mart verburg
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM