Klacht: Toestel niet gerepareerd, maar wel verzekeringskosten en eigen risico’s betaald

EWPklacht op 22 januari 2014 over EWP European Warranty Partners SE in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

Op 28-05-2014 heeft onze customer service per e-mail een oplossing aangeboden. De schade wordt uitbetaald en de verzekering is beeindigd. De klant is tevreden met de geboden oplossing.

Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 22 januari 2014

Een klant van EWP European Warranty Partners SE heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de reparatie van zijn toestel, dat in oktober 2012 en september 2013 werd teruggestuurd. Ondanks het betalen van verzekeringskosten en eigen risico's, ontving hij een toestel met een defecte camera en later een toestel dat niet gerepareerd werd, omdat het contract inmiddels was verlopen. De klant voelde zich teleurgesteld door de beloften van het bedrijf, waaronder het aanbieden van een leentoestel, dat uiteindelijk niet werd nagekomen.

Mijn Klacht:

Oktober 2012 toestel retour gestuurd, kreeg ik een ‘nieuw’ toestel terug met een neppe camera erin. Dit bleek nadat ik langs de Samsungstore was geweest.

September 2013 toestel retour gestuurd naar aanleiding van andere complicaties. Inmiddels januari is het toestel vier keer ter reparatie gestuurd vanaf september 2013. Krijg ik nu doodleuk een e-mail dat mijn telefoon niet wordt gerepareerd, aangezien mijn contract is verlopen. ARE YOU FREAKING KIDDING ME?!

Ik heb tweemaal eigen risico betaald voor de reparatie, beide keren een ongerepareerd toestel gehad, ofwel een toestel met problemen.

Zoveel geziek gehad met dit bedrijf. Zo hadden ze mij beloofd een leentoestel te geven. Notabene het idee van een klantenservicemedewerker van hun. Blijkt ineens dat dit niet eens bij hun mogelijk is?

IK RAAD EWP IEDEREEN AF!

Gewenste Oplossing:

Eigen risico terug en een NIEUW toestel of geld terug van het toestel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EWP European Warranty Partners SE

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EWP European Warranty Partners SE nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door EWP European Warranty Partners SE in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat EWP European Warranty Partners SE een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

EWP European Warranty Partners SE

Heeft op 02 juni 2014 om 11:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 28-05-2014 heeft onze customer service per e-mail een oplossing aangeboden. De schade wordt uitbetaald en de verzekering is beeindigd. De klant is tevreden met de geboden oplossing.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM