Klacht: OPLICHTERS UIT NIEUWEGEIN!

borgsteede op 16 maart 2013 over Euphony in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Euphony
Categorie Vaste Telefonie
Status Open
Datum 16 maart 2013

Een klant van Euphony ervaart problemen met de aansluiting van vaste telefonie, omdat de benodigde kabels van KPN naar het ISRA-punt in zijn huis niet zijn aangesloten. Ondanks het aangeven van het probleem bij Euphony, kreeg de klant te horen dat de kosten voor de aansluiting 400 euro bedragen en dat hij eerder had moeten reageren, wat hij als onredelijk beschouwt.

Mijn Klacht:

Er werd gevraagd op het aansluitformulier, zit er een ISRA punt? Ik kijk op de muur en er zit een kastje ISRA van KPN. Nu blijkt dat de kabels vanaf de centrale van KPN naar dit kastje bij mij in huis niet zijn aangesloten en Euphony niet kan aansluiten bij mij thuis. Gemeld bij Euphony en zij zeggen pech gehad, kost je 400 euro, had je maar eerder moeten reageren. Hoe kan ik dat nou weten, ik ben toch geen monteur!!!!

Gewenste Oplossing:

schadeloos stelling en geen rekening, daarnaast apparatuur afhalen bij mij aan het adres!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM