Klacht: kom er niet meer van af!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jolandablom op 14 juli 2013 over Euphony in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Euphony
Categorie Vaste Telefonie
Status Open
Datum 14 juli 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had een abonnement afgesloten voor 3 in een. Bleek dat ze 2 weken later hun pakket stuurden en mijn oude provider als was gecanceld. Ik heb gelijk weer opgezegd omdat ik niet 2 weken zonder tel. en internet wilde zitten. Dit koste ook enkele keren bellen. Ik zou wel binnen de termijn vallen dan weer niet om op te zeggen. Via telefoon eindelijk geregeld met ene Maurice. zou er voor zorgen. daarna steeds rekeningen sturen. en niks opgezegd. Ik weiger te betalen en laat steeds alles terug boeken. ik heb gezegd daag me maar voor de rechter. Ik ga niet betalen!!!!!!!!!!!!!!!!! ik heb alle mailtjes bewaart , maar het telefonische contact natuurlijk helaas niet. Ook de zogenaamde consulent Peter wist ineens niet meer dat ik aan de telfoon met hem hierover had gesproken!!!!!!????????????? wel erg dubbieus he!!!!!!!!1

die sterren moest ik aanklikken maar dit is natuurlijk al veel te veel!

Gewenste Oplossing:

Dat ze mijn abonnement nietig verklaren en me niet meer lastig vallen. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Euphony

Bericht van Euphony

12 jaren geleden - Wat vervelend om te horen dat u niet tevreden bent. Wij hebben een opzegservice en deze moet er voor zorgen dat de overstap soepel verloopt, zodat u nooit zonder internet zit. Helaas komt het wel eens voor dat de huidige provider per direct het contract beëindigd. Hier kunnen wij vrijwel niks aan doen. Gelukkig heeft u de morgelijkheid binnen 7 dagen u contract te beëindigen door een e-mail of schriftelijk zoals dit gebruikelijk is. Ik hoop dat u nu weer internet, tv en bellen heeft zodat u kunt genieten van ons 3-1 pakket.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Euphony nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM