Klacht: Ik krijg geen facturen

annaelisabeth op 25 september 2014 over Euphony in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Euphony
Categorie Vaste Telefonie
Status Open
Datum 25 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Directpay heeft een aantal keren een incasso’s (3x) uitgevoerd die ik inmiddels al 2x heb laten terugboeken omdat de naam Mobicross diensten mij niets zei. Nu blijkt dat de naam van Euphonie veranderd is. Hier heb ik nooit bericht van gehad en ook stuurt men mij geen facturen meer. Heel vervelend dit allemaal, wat zo kan ik niets checken, laat staan uitboeken.
Slechte zaak dat Euphonie haar klanten niet op de hoogte brengt. Nu heb ik gedonder met DirectPay.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik bericht krijg dat de naam van Euphonie veranderd is en ik de facturen van de afgelopen 3 maanden krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Euphony

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Euphony nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM