Klacht: Verhuizing na maanden nog niet verwerkt

Grr12345 op 24 juni 2023 over Eteck in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eteck is op de hoogte gebracht van deze klacht
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Eteck
Status Nieuwe klacht
Datum 24 juni 2023

Eteck heeft de verhuizing van de klant, die op 18 januari is doorgegeven, nog steeds niet verwerkt, ondanks herhaaldelijk contact via MijnEteck en telefonisch. De klant ervaart dat er geen bevestiging is ontvangen en dat er onterecht facturen blijven afgeschreven worden, terwijl Eteck aangeeft te kampen met 'extreme drukte'. Het stopzetten van de afschrijvingen blijkt slechts tijdelijk mogelijk te zijn vanwege systeemtechnische redenen.

Mijn Klacht:

Eteck is al maanden bezig om onze verhuizing te verwerken (sinds 18 januari(!) geen gebruiker meer). Keurig op tijd doorgegeven via MijnEteck, tot op heden geen bevestiging. Telefonisch meermaals contact gehad. Eteck heeft het telkens over ‘extreme drukte’. Daarnaast bleef het in de tussentijd maar facturen afschrijven en moesten we er zelf achteraan om dit stopgezet te krijgen. Dat kan dan echter wegens systeemtechnische redenen maar voor twee maanden en dan beginnen ze weer.

Gewenste Oplossing:

Verhuizing verwerken en eindafrekening opmaken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Eteck over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Grr12345
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie