Mijn Klacht:
Vanaf 28 oktober 2018 probeer ik een monteur te krijgen voor mijn warmte aflever set. Ik heb aangegeven dat deze lekt en daardoor mijn zone regelaar stuk is gegaan. Hierdoor blijft de verwarming continu aan. Wat geweldig is voor Eteck! Ik kreeg van de storingsdienst te horen dat ik een binnen installateur moest laten komen.
Dat heb ik dan vervolgens gedaan. Die geeft aan dat hij niets kan doen doordat de lekkage er is en dat een andere zoneregelaar geen zin heeft om te plaatsen, want die gaat dan weer stuk. (Deze rekening zit er ook aan te komen)
Weer de storingsdienst gebeld aangegeven wat de binnen installateur heeft gezegd. Vervolgens zou deze melding uitgezet worden al urgent.
Na 6 uur week Eteck storingsdienst gebeld en gevraagd hoe het zit met de melding. Daar gaven ze aan dat ze het nog een keer zullen uitzetten als urgent. Na drie uur weer gebeld en dit keer zei de man wederom ik zal het als urgent uitzetten.
Dit is te gek voor woorden. Ik zit thuis met een baby van 10 maanden in slaapkamers die boven 27 graden zijn. Het is buiten 6 graden en ik heb thuis de ventilator aanstaan!
Onmenselijk!
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden wanneer de onnodige gestookte GJâs in mindering worden gebracht op het factuur
Dat er z.s.m. Een monteur komt
Vergoeding voor de aantal uren die zij hebben verzuimd om te handelen bij een urgente melding!

