Mijn Klacht:
Op 30 januari heb ik contact gehad met jullie klantenservice medewerker. Hij kon op dat moment helaas niet onze maandelijke standen inzien. Onze levering voor ruimteverwarming is niet normaal hoog terwijl wij nauwelijks stoken.
Ik wil de maandelijkse standen hebben omdat wij in mei, juni, juli aan het verbouwen waren en de vloerverwarmingkoeling in die tijd niet aan heeft gestaan. Ik voel mij opgelicht omdat het één week zou duren voordat ik deze maandelijkse standen zou ontvangen maar tot op heden en dus 14 dagen later heb ik nog steeds niet ontvangen.
Wanneer ik bel naar jullie klantenservice en mijn gegevens door geef wordt ik in de wacht gezet en krijg ik iedere keer te horen: mijn collega’s van de desbetreffende afdeling krijg ik niet aan de lijn, het is erg druk, zal ik een terugbel notitie achter laten? Wanneer ik dan vraag of ik vandaag nog teruggebeld ga worden wordt er gezegd nee binnen 8 werkdagen?
Dit noemen jullie Customer Care?
Het is dat ik geen keuze heb en zaken met jullie moet doen, maar totdat dit opgelost is betaal ik geen enkele rekening vanuit jullie en zal ik alle geïncasseerde rekeningen van 2020 terugboeken.
Gewenste Oplossing:
- Wanneer ik de maandelijkse standen vanaf mei 2019 te zien krijg
- Wanneer er onderzoek wordt gedaan of het systeem wel naar behoren werkt, hoe is het mogelijk dat zonder dat ik om warmte vraag op de thermostaat de installatie toch warmte levert?
- Wanneer ik weer een tevreden klant ben.

