Mijn Klacht:
In december heb ik met de klantenservice gebeld om de eiddaum van mijn contract op te vragen.
De reden hiervoor was dat ik naar een andere aanbieder wil overstappen.
Het bleek dat er een paar maanden verschil tussen elktra en gas zit. De jonge dame heeft belooft om dit te corrigeren naam 28 januari 2012. Ik heb expliciet gevraagd of dit ook geregeld gaat worden zodat ik de overstap per de 28e kon gaan regelen. het antwoord was, JA.
Paar dagen later krijg ik een brief dat de datum niet wordt aangepast.
Weer de klantenservice gebeld en uitleg gevraagd en hoe het met de eventuele kosten van het tevroeg overstappen zit.
Het commentaar was dat de vorige medewerker dit niet mag toezeggen.De kosten voor het vroegtijdig overstappen zijn 50 euro.
Daar kon ik het dan mee doen.
Het gaat er mij niet om wie gelijk heeft, het gaat erom dat als er iets gezegd wordt door de klantencervice je dit niet voor waar aan kunt nemen en dat essent gewoon op een gegeven woord weer terug komt en mij met de kosten laat zitten.
bedankt essent… ik ga naar Greenchoice
Gewenste Oplossing:
Ik verwacht dat de overstap naar Greenchoice vlekkeloos verloopt en dat hier geen kosten voor inrekening worden gebracht.

