Klacht: Niet nakomen van afspraken over uitbetaling welkomspremie

idmo op 16 mei 2012 over Essent in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Essent has resolved this complaint
Klacht opgelost op 16 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer el Idrissi, U heeft per ongeluk twee maal dezelfde klacht ingediend op deze website. Ik heb antwoord gegeven in uw andere klacht van dezelfde datum met tijdstip 16.57 uur. Met vriendelijke groet, Angelique Essent Klantenservice Webcare

Bedrijf Essent
Status Opgelost
Datum 16 mei 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn leverdatum is 22 maart, mij is zwart op wit beloofd dat op 6 tot 8 weken na leveringsdatum een welkomspremie wordt uitbetaald, ik heb dat nagerekend en dat zou dan uiterlijk 17 mei moeten worden overgemaakt. Vandaag contact gehad met Essent en nu blijkt dat het nog een keer 4 weken gaat duren. Allereerst wordt je gedicrimineerd door een medewerker van Essent vanwege mijn afkomst, met als vergoeding een welkomspremie en nu ineens een vetraagde periode. Ik betaal iedere maand netjes mijn voorschot nota’s dan verwacht ik niets anders dan dat Essent op de afgesproken datum het geld overmaakt.

Gewenste Oplossing:

Deze week de welkomspremie ontvangen op mijn bankrekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Essent in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Essent een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Essent

Heeft op 16 mei 2012 om 11:30 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer el Idrissi,

U heeft per ongeluk twee maal dezelfde klacht ingediend op deze website. Ik heb antwoord gegeven in uw andere klacht van dezelfde datum met tijdstip 16.57 uur.

Met vriendelijke groet,

Angelique
Essent Klantenservice
Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Essent beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Source: ACM / Geschillencommissie Energie