Mijn Klacht:
Geachte lezer,
Vorig jaar zijn wij overgestapt van Oxxio naar Essent (De tarieven van Oxxio vielen ons wat tegen ) omdat Essent de garantie gaf dat zij goedkoper waren dan Oxxio.
Tijdens het verkoop gesprek, wat ertoe heeft geleid dat wij weer teruggingen naar Essent, werd gezegd dat de administratie bij Essent/RWE in het verleden inderdaad niet altijd goed ging. Echter, zij hadden zichzelf verbeterd.
Spijt!!!!
Onmiddelijk werd de maandelijkse voorschot behoorlijk wat hoger, wat na enkele telefoontjes weer redelijk recht werd gezet (kleinerder verhoging). Echter, bij 2 weken te laat betalen, halen ze toch het verschil weer binnen door extra administratie kosten te berekenen. Betaal je die extra kosten niet, word het gewoon van de voorschot afgetrokken. Bij Oxxio hadden wij nooit een achterstand.
22 Maart j.l. hebben wij een overzicht toegestuurd gekregen waarop op o.a. de Jaarafrekening (13-03-2012)staat vermeld. Als ik inlog op mijn Essent is het eerste wat ik zie staan: “U kunt uw eerstvolgende jaarafrekening in april verwachten”. Als ik deze afrekening bekijk blijkt dat wij, ondanks het feit dat het maandelijkse bedrag al was verhoogd, ook nog eens 457,87 moeten toebetalen. Let wel, we hebben het over een periode van 8 Maanden voor een kleine 1 gezinswoning die regelmatig hout stookt in de winter!!!
Als ik de jaarafrekening bekijk zijn niet alleen de tarieven hoger, maar ook het verbruik is gigantisch gestegen. Ik wilde de meter controlen maar, suprise, valt deze voor ons niet af te lezen. Wel heb ik kunnen zien dat onze eindstand elektriciteit bij Oxxio hoger was dan de beginstand van Essent.
23 Maart j.l. heb ik contact opgenomen met Essent en zou hierover worden teruggebeld. Nooit gebeurd uiteraard. Als ik nu de Jaarafrekening bekijk op Mijn Essent staat er het volgende: “Wij verzoeken u dit bedrag voor 27-03-2012 over te maken…” vandaag kregen wij echter al een brief in de bus van Enexis, dat we per April van Essent worden afgesloten.
Wij hebben het nu wel voor gezien met Essent. Wij ezels hebben ons nu voor de 3de keer tegen dezelfde Essent/RWE steen gestoten. Genoeg is genoeg.
Gewenste Oplossing:
Blijkbaar wordt er alleen naar tevredenheid gehandeld als men op sites als deze aandacht vraagt. Neem eindelijk eens contact met ons op.

