Mijn Klacht:
Ik heb vorige maand mijn contract met een jaar verlengd bij Essent. Kon geen drie jarig contract krijgen i.v.m. plaatsing zonnepanelen eind vorig jaar.
Gisteren bij mijn broer op visite geweest. Deze vertelde mij dat hij met Essent contact heeft gehad
en wel een driejarig contract heeft gekregen, terwijl hij ook zonnepanelen heeft. Mijn broer heeft dit aan zijn zoon verteld, u raad het al, ook hij kreeg driejarig contract en ook hij heeft zonnepanelen.
Vanmorgen contact gehad met een mevrouw die mij goed te woord heeft gestaan en die ook nog navraag bij een leidinggevende heeft gedaan. Ik ben al heel lang vaste klant en er werd vanmorgen
aan mij verteld dat ik geen driejarig contract kon krijgen. Essent geef mij eens duidelijk aan waarom er met twee maten gemeten wordt, waarom zij wel en ik niet Door deze gebeurtenis is het vertrouwen in Essent weg. Ik hoop dat u de zaak nog eens bekijkt en mij alsnog een driejarig contract aanbied.
klantnr. 0101449134
Met vriend. groet.
Gewenste Oplossing:
Alsnog aanbieding 3 jarig contract

