Mijn Klacht:
In April heb ik de jaarrekening ontvangen. Daa is niks mee aan de hand, en het voorschot zou 170.- worden. Hier waren we mee akkoord omdat we nog wat terug moesten betalen. Vervolgens word er eind april 299,- van de rekening gehaald.
Gebeld met een van uw medewerkers, die zou zorgen dat het bedrag van 299,- naar de beloofte 170,- gebracht zouden worden. Hij zou me binnen 2 wkn terug bellen. Vervolgens na 3 wkn weer contact opgenomen. De medewerker gaf aan, dat er helemaal niks in het systeem staat vermeld, en zou het opnieuw uitzoeken. Zodra het veranderd was, Ai er op zetten, zodat we gewoon bij lopen met betalingen en terugbellen.
Vervolgens begin juli weer gebeld, had nog steeds niks gehoord. En de collega kon niks voor mij betekenen dan alleen een terugbelverzoek te mailen naar de vorige collega.
Al met al ben ik hier nu al ruim 3 mnd mee bezig om alles in orde te krijgen. Alle beloftes worden niet na gekomen. en heb ik nu wel een aanmaning binnen
Gewenste Oplossing:
Dat het voorschot van 18-4 van 299,- veranderd word naar de beloofte 170,-. Dat de administratie kosten van 25,- er uit worden gehaald, omdat het niet onze fout is. Dat alle betalingen daarna gewoon weer met AI worden gedaan op de 1e van de maand.

