Klacht: Onverantwoordelijk bedrijf Erkende Dakdekker

nahakky op 26 juni 2019 over Erkende-Dakdekker.nl in de categorie Aannemers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Erkende-Dakdekker.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Aannemers
Status Open
Datum 26 juni 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben 2 keer een afspraak met dit bedrijf gemaakt. Zij zouden moeten komen kijken en repareren. Laatste keer moet ik special van een andere stad komen (2 uur rijden). Maar dat is echt vreselijk. Ik wacht 2,5 uur en niemand komt!!! Ik heb 20 keer gebeld, zij nemen de telefoon niet op. Toen ik van andere telefoonnr. belde namen ze wel de telefoon op en zeiden dat we komen over 20 min. Maar ik heb niemand gezien. Ik verlies alleen tijd en geld voor brandstof.
Op de site staat: Wij staan dag en nacht voor u klaar. Dat is niet normaal. Zij komen hun afspraken niet na!

Gewenste Oplossing:

Helemaal niet tevreden!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Erkende-Dakdekker.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Erkende-Dakdekker.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM