Klacht: Geband voor 24 zonder reden

PromaxBe op 23 februari 2024 over Epic Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Epic Games
Categorie Computer Games
Status Nieuwe klacht
Datum 23 februari 2024

Een gebruiker van Fortnite heeft een klacht ingediend tegen Epic Games omdat hij zonder duidelijke reden voor 24 uur is geband. Hij meldt dat hij op het moment van de ban aan het spelen was en nu, meer dan 24 uur later, nog steeds wacht op zijn deblokkering.

Mijn Klacht:

Gistenren was ik fortnite aan het spellen en zonder reden word ik geband voor 24 uur en het was toen 18:50 en nu de dag er na om 21:50 zit ik hier nog steets te wachten tegen dat ik geunband word

Gewenste Oplossing:

Men acc unbannen

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Epic Games
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Epic Games

Reactie van de melder van de klacht PromaxBe

2 jaren geleden - niet leuk als je geband word zonder reden

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Epic Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door PromaxBe
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM