Klacht: stroomstoring in de slimme meter

margriet r op 12 februari 2023 over Enexis in de categorie Netbeheerder

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Enexis
Categorie Netbeheerder
Status Open
Datum 12 februari 2023

Een consument heeft op 6 januari een hoge energierekening ontvangen van Energie Direct, terwijl er meerdere stroomstoringen zijn geweest in december 2022. Ondanks contact met Enexis, waar werd aangegeven dat er niets mis is met de slimme meter, blijft de consument twijfelen aan het verbruik en zoekt naar oplossingen.

Mijn Klacht:

op 6 januari kreeg ik van energie direct mijn stroomverbruik over december 2022 3105 Kw ten bedrage van 1998,80 !ik heb een uitdraai gemaakt over december ,er 3 x 2 dagen een storing is ge weest daaruit blijkt dat bijna 200 Kw is gebruikt, op 1 en 2 december, 8 en 9 december en 15 en 16 december in de weekenden dus, ik heb met enexis gebeld, maar volgens hun mankeert er niks aan de meter. Wat moet ik nu doen? Het bestaat niet dat we zoveel stroom verbruiken.

Gewenste Oplossing:

dat ik een andere meter krijg of anders de storing vergoed krijg.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Enexis

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Enexis nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door margriet r
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM