Klacht: Niet vooraf gemelde voorrijkosten

EdLeo op 23 augustus 2013 over Enexis in de categorie Netbeheerder

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 augustus 2013
Reactie van het bedrijf:

Ik heb uw klacht telefonisch met u afgehandeld. Daarnaast heb ik u hierover per e-mail een bevestiging gestuurd. Stephanie Enexis Webcare

Bedrijf Enexis
Categorie Netbeheerder
Status Opgelost
Datum 23 augustus 2013

Na een stroomuitval heeft de klager contact opgenomen met Enexis, die een monteur stuurde. Na het bezoek van de monteur ontving de klager twee weken later een factuur voor voorrijkosten van 58 euro, waartegen bezwaar werd gemaakt omdat deze kosten niet vooraf waren gemeld.

Mijn Klacht:

Op donderdagavond viel helaas de stroom thuis voor een gedeelte uit. Na eerst van alles zelf geprobeerd te hebben zonder resultaat, heb ik op vrijdagochtend gelijk gebeld met Enexis. Er werd direct aangegeven dat ze later die dag wel langs zouden komen. Een monteur kwam gelukkig langs en na ongeveer 5 minuten in de meterkast te hebben gekeken, zei de monteur dat het niet iets was wat Enexis kon verhelpen en dat ik contact moest opnemen met een elektriciën. Ok, dit uiteraard gedaan.

2 Weken later ontvangen wij echter een factuur met daarop voorrijkosten van 58 euro. Of wij dit even willen betalen?1? Hier zijn wij het dus niet mee eens, omdat er tijdens het telefoongesprek op vrijdag niets is aangegeven over de te betalen voorrijkosten. Wanneer dit van te voren was gemeld, dan hadden wij zelf de keuze kunnen maken om een monteur te laten komen of iets anders zelf te regelen. Service?

Gewenste Oplossing:

Dat Enexis de voorrijkosten voortaan vooraf aangeeft, zodat de klanten dit vooraf weten. Daarnaast ga ik er uiteraard van uit dat Enexis de rekening van 58 euro laat vervallen.

Factuurnummer: 90910487.

Met vriendelijke groet,

Edwin en Leonie

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Enexis in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Enexis een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Enexis

Heeft op 23 augustus 2013 om 14:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Ik heb uw klacht telefonisch met u afgehandeld. Daarnaast heb ik u hierover per e-mail een bevestiging gestuurd.

Stephanie
Enexis Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM