Klacht: Gasmeter is door slimme meter niet uit te lezen.

Haaie Spoelstra op 27 november 2022 over Enexis in de categorie Netbeheerder

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Enexis
Categorie Netbeheerder
Status Open
Datum 27 november 2022

Na de verzwaring van het netwerk door Enexis en de installatie van twee nieuwe slimme meters, functioneert de gasmeter niet zoals verwacht. De klager vraagt zich af waarom de elektriciteitsmeter wel slim is, terwijl de gasmeter dat niet is, en uit frustratie over de lange wachttijd voor een oplossing, beschrijft hij de service van Enexis als slecht.

Mijn Klacht:

Na verzwaring van het netwerk door Enexis in de meterkast werden er ook twee nieuwe slimme meters geplaatst.
Waarom is de electriciteitsmeter wel SLIM en de gasmeter niet?
Na contact met Enexis kan men alleen maar aangeven dat het nog even zal duren.
Zodoende dus de energie manager van leverancier niet te gebruiken.
Een IT probleem moet toch te verhelpen zijn? Waarom moet dat zo lang duren. Wel geld betalen voor de werkzaamheden maar geen waar voor je geld!
Een erg slechte service van onze netbeheerder.

Gewenste Oplossing:

IT probleem snel oplossen zodat ook de gasmeter weer uit te lezen is.

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Enexis

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Enexis nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Haaie Spoelstra
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM