Klacht: Code 14, slimme meter geeft geen standen door

Remco van Elewout op 09 februari 2023 over Enexis in de categorie Netbeheerder

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Enexis
Categorie Netbeheerder
Status Open
Datum 9 februari 2023

Een klant van Enexis ervaart sinds juni vorig jaar problemen met zijn slimme meter, die geen standen doorgeeft aan Essent. Ondanks herhaaldelijk contact met Enexis blijft een oplossing uit, en de klant krijgt het gevoel dat de oorzaak van de storing mogelijk te maken heeft met verkeerd geplaatste zonnepanelen in de omgeving. De onduidelijkheid over wanneer een monteur beschikbaar zal zijn, draagt bij aan de frustratie.

Mijn Klacht:

Sinds juni vorig jaar staat de slimme meter op storing en geeft geen standen door aan Essent.
Meerdere malen contact opgenomen met Enexis maar een oplossing blijft uit. Het komt er op neer dat er wellicht in een straal van 1 km zonnepanelen verkeerd zijn geplaatst waardoor ik deze storing ervaar. Netjes gezegd zegt Enexis eigenlijk dat ze er niks aan kunnen doen en dat ik kan wachten op een monteur, wanneer? dat is ook niet duidelijk. Er moet toch wel iets gedaan kunnen worden? De buren aan beide kanten en aan de overkant hebben allemaal werkende slimme meters.

Gewenste Oplossing:

Een monteursbezoek met als resultaat een werkende slimme meter (ook de gasmeter) zodat ik net als iedereen in Nederland mijn verbruik kan inzien.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Enexis

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Enexis nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Remco van Elewout
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM