Klacht: Voor de 2 de keer geen onderhoudsmonteur

morgenrood op 30 juni 2022 over Energiewacht in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Energiewacht is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 30 juni 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 16 juni een hgele middag zitten w2achten op monteur die niet verscheen. Vandaag 30 juni de hele ochtend weer zitten wachten maar onderhoudsmonteur weer niet verschenen. Ik vind het meer dan schandalig hoe jullie met je klanten omgaan. Respectloos. Ik zal deze klacht ook op meerder4e sites vermelden zodat mensen gewaarschuwd zijn voordat ze met jullie in zee gaan.

Gewenste Oplossing:

Dit is al de 2 de keer de maat is vol. Ik wil mijn abonnementsgeld terug van de afgelopen 2 jaar want jullie komen niet de verplichtingen na.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Energiewacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Energiewacht nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door morgenrood
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM