Mijn Klacht:
Wij zijn nu al twee keer overgenomen door een andere partij voor het onderhoud van onze cv-ketel. Sinds 2 jaar zijn wij overgenomen door de Energiewacht en zeker niet tot onze tevredenheid.
Vorig jaar heeft de monteur van de Energiewacht tijdens het jaarlijks onderhoud, een bout afgebroken van onze (relatief nieuwe) Remeha cv-ketel. Deze bout had de vorige monteur van de Energiewacht te vast aangedraaid, zei hij tegen ons.
Een week later ontvingen wij een rekening voor notabene 150 euro voor deze extra werkzaamheden.
Wij hebben hierop medegedeeld deze kosten niet te willen betalen. De monteur van de Energiewacht heeft de schade aan onze ketel zelf veroorzaakt en 150 euro voor een nieuwe bout is wat ons betreft onbespreekbaar.
Er loopt op dit moment een dispuut voor deze kosten. Ons jaarlijks abonnementsgeld betalen wij gewoon.
Echter, onze ketel vertoont op dit moment enkele kuren en de Energiewacht weigert langs te komen totdat wij de factuur voor de werkzaamheden van de bout hebben betaald van 150 euro.
Wij vinden dit ongehoord en van chantage doorspekt.
Gewenste Oplossing:
De Energiewacht dient mensen niet onder druk te zetten om een dispuutfactuur te voldoen alvorens onderhoud te komen plegen! Daarnaast dient de Energiewacht haar fouten te erkennen en schades veroorzaakt door eigen monteurs, niet op clienten te verhalen.

