Mijn Klacht:
Factuur stemt niet overeen met getekende offerte. Van Energiewacht ontving ik deze onjuiste factuur. In de offerte staat beschreven dat het bedrag inclusief btw is, daar is voor getekend. In de factuur neemt Energiewacht dat totaalbedrag als exclusief btw:
– ik heb hier met een aangetekende brief op gereageerd
– energiewacht heeft hier helemaal niet op gereageerd
– vervolgens 2de brief + e-mail naar Energiewacht gestuurd met daarin verwezen naar de aangetekende brief waarop zij niet gereageerd hebben
– Energiewacht reageert weer niet op mijn brieven met de vraag om een factuur die overeenstemt met de door beide partijen getekende offerte
– Energiewacht brengt wel extra kosten in rekening en dreigt met deurwaarde en geeft aan dat deze kosten op mij verhaald zullen worden
– Zojuist een 3de brief naar Energiewacht gestuurd. Zowel naar het adres als naar het postadres. Ook weer verwezen naar de eerdere brieven die ik heb gestuurd inclusief melding gemaakt over de aangetekende brief. Via Track&Trace heb ik kunnen zien dat de aangetekende brief wel ontvangen is. Ik heb de handtekening van de Energiewacht medewerker die getekend heeft voor ontvangst.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als de factuur conform de getekende offerte is opgesteld en als er excuses komen over het totaal niet reageren op mijn brieven en e-mail. Intussen wel keer op keer aanmaningen en dreigementen sturen. Ik vind dit uitgesproken onbeschoft.

