Klacht: Belofte contract niet nagekomen

Rogier van Bossum op 13 september 2022 over EnergieDirect in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
EnergieDirect is working on this complaint
🔄 In behandeling
Status In behandeling
Datum 13 september 2022

Een klant van EnergieDirect heeft een verhuizing doorgegeven en kreeg de belofte van een bonus van 250 euro na een telefoongesprek. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice en het delen van bewijs, is de bonus niet op het contract terug te vinden en blijft de klant zonder terugkoppeling van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik heb vorig jaar in augustus een verhuizing doorgegeven aan energiedirect.nl. Dat was na een scheiding. Ik was op mijn oude adres al klant. Ze hebben me toen geadviseerd (in het telefoongesprek) om een week later terug te bellen, want dan zou de bonus beter zijn.

Ik ben een week later teriggebeld en er is me een bonus beloofd van 250 euro die ik aan het einde van het jaar zou ontvangen. Ik heb screenshots van het chatgesprek ook gedeeld met de klantenservice en op social media (in eerste instantie als compliment. Ik kwam er in mei (gok ik) achter dat deze bonus niet op mijn contract stond. Ik heb inmiddels 20 keer via de chat contact met ze gehad. Ik heb diverse mails gestuurd. Er is tot drie keer toe beloofd om dat gesprek na te luisteren.

Steeds melden ze niks terug. Nu krijg ik ze ook al weken niet te pakken omdat de chat te druk is en er geen andere manier is om ze te bereiken. Het eerste jaar zit er 15 oktober op en dan wil ik de mij toegezegde 250 euro bonus.

Gewenste Oplossing:

Aan het einde van het jaar 250 euro bonus die mij is toegezegd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar EnergieDirect over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door EnergieDirect in behandeling genomen

Bericht van EnergieDirect

3 jaren geleden - Goedemiddag Rogier, Ik zie dat je ons ook een bericht hebt gestuurd via Twitter. Ik heb je via die weg een bericht terug gestuurd. Ik ga dit tot op de bodem uitzoeken en hou je via twitter op de hoogte. Groetjes, Mandy | Webcare energiedirect.nl

Alle klachten die gemeld zijn door Rogier van Bossum
💡

Tip from our consumer expert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Source: ACM / Geschillencommissie Energie